Katholiek Ede

Sponsors gezocht

 
sponsorZoals u weet zijn we druk met onze Parochietuin. De eerste opzet is nu ingedeeld. Het tweede deel blijft nog even zo liggen, aangezien het schilder en loodgieterswerk aan de achterkant van de toren nog afgemaakt moet worden. De werkzaamheden starten 5 september en moeten voor het eind van dit kalenderjaar afgerond zijn. Hiervoor is een hogere hoogwerker ingehuurd die te groot voor het tuinpad is, maar te laag om vanaf het kerkplein de achterkant van de toren te bereiken. 
Er wordt achter de schermen druk nagedacht over acties die opgezet kunnen worden om de beplanting van de tuin te bekostigen. We kunnen in ieder geval 1 á 2 van de 5 vakken (die nu klaar zijn) doen. Achter in de kerk staat een collectebus voor uw bijdrage. Daarnaast denken we aan een adoptieplan voor grotere planten. U hoort daar z.s.m. meer over. Sponsors zoeken of een ander idee. Weet u een bedrijf/instantie/particulier die onze kerk en “groen” een warm hart toedraagt?  Breng hem met een van ons in contact. U vindt onze namen op het bord achter in de kerk.
 

Secretariaat

Stationsweg 112
6711 PZ Ede

Bereikbaarheid
Dinsdag- tot en met donderdagmorgen van 9;30-11;30 uur:
0318-610692
Bij ziekte en overlijden:
06-51676004

Email:

Copyright © 2022 Katholiek Ede. Alle rechten voorbehouden.