Katholiek Ede

Nieuwe parochiële voorganger, Astrid Bulte.

AstridOp zondag 21 juni heeft pastoor Henri ten Have mij tijdens de kerkdienst toegevoegd aan de groep van parochiële voorgangers van onze parochie. Binnen de kerk ben ik al eerder zichtbaar geworden als lector en als pianiste van het Cantoreskoor in Ede. Vanaf 2010 ben ik onderdeel van de gemeenschap.

De Goede Herder gemeenschap heeft me een warm welkom gegeven. Vooral de kleinschalige vieringen op woensdagochtend onder leiding van pastor Hans Lucassen zijn voor mij een belangrijke inspiratiebron geweest. Het doet me heel veel dat we in Ede onder leiding van pastor Guido Dieteren en de groep van parochiële voorgangers de vieringen op woensdagochtend kunnen blijven voortzetten. Het is zo’n mooi moment midden in de week: een gebedsviering en daarna elkaar ontmoeten bij de koffie. Samen met mijn man Remko woon ik met plezier in het centrum van Ede. We genieten van de mooie omgeving van de Veluwe. Ik werk als lerarenopleider aan de Universiteit Utrecht. In 2013 besloot ik opnieuw te gaan studeren aan de Radbouduniversiteit in Nijmegen. De studie religiewetenschappen en theologie heb ik 2018 afgerond met een masteropleiding geestelijke verzorging. Ondertussen ben ik bijna 4 jaar werkzaam als geestelijk verzorger: 2 jaar in het Radboudziekenhuis van Nijmegen en bijna 2 jaar in een verzorgingshuis van de stichting Viattence in Vaassen, bij Apeldoorn. Met mijn achtergrond, hoop ik dat ik bijdraag om onze kerkgemeenschap een warme, gastvrije open plek te laten zijn. Waar ik naar uitzie is dat onze gezamenlijke zoektocht naar gemeenschap-zijn, naar kerk-zijn, naar parochie-zijn, inspirerend mag blijken. Dat ik daar zo, op mijn manier, mijn steentje aan bij mag dragen.

 

Secretariaat

Stationsweg 112
6711 PZ Ede

Bereikbaarheid
Dinsdag- tot en met donderdagmorgen van 9;30-11;30 uur:
0318-610692
Bij ziekte en overlijden:
06-51676004

Email:

Copyright © 2023 Katholiek Ede. Alle rechten voorbehouden.